עברית
  *3134
  קרדית האבק

  רבים אינם יודעים, אך באבק שנח לו בתוך השטיח, על הרצפה ובין כריות הספה מסתתרת גם קרדית אבק הבית שגורמת לאלרגיות רבות. בואו לקרוא מהי קרדית אבק, מה הקשר שלה לאלרגיות וכיצד השואבים הרובוטיים של Deebot מבית Ecovacs יכולים לעזור לכם להפטר ממנה.

   

  הרבה מאיתנו חושבים שהם אלרגיים לאבק, רבים לא יודעים כי הם בעצם אלרגיים לצואה של יצור מקרוסקופי שמשגשג בתנאים הנוחים הקיימים בישראל בין גרגיר אבק אחד לשני.

  מהי קרדית אבק הבית?

  זהו יצור מקרוסקופי, שגודלו כ- 0.3 מ"מ והוא גדל בסביבה ביתית בלבד. לקרדית הבוגרת 8 רגליים, ובגלל משקלה הנמוך רוח יכולה להניע אותה ממקום למקום.

  מקור תמונה: מויקיפידיה http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%95%D7%91%D7%A5:House_Dust_Mite.jpg

  למרות גודלה, הקרדית עדיין גדולה מדי כדי לחדור לדרכי הנשימה שלנו. מה שכן חודר הוא הצואה שלה. במהלך חייה של הנקבה (נקבה חיה כ- 10 שבועות וזכר חי כ- 25 ימים) היא תייצר כ – 2,000 חלקיקי צואה המכילים אלרגניים רבים.

  כיצד נפטרים מקרדית אבק הבית?

  אם אלרגיה לאבק משבשת את חייכם, הגיע הזמן שתקנו שואב רובוטי. שואב רובוטי מאפשר לכם לשמור על סביבה נקייה מאבק (כלומר מקרדית אבק), מקל על חייכם ועל התופעות השונות הנלוות לאלרגיה.

   

  Deebot מבית Ecovacs מציע לכם מספר יתרונות יחודיים לחיים ללא אבק:

  • פילטר אנטי בקטריאלי – לבית בריא יותר
   לשני הדגמים המתקדמים של Ecovacs פילטר אנטי בקטריאלי המיוצר מחלקיקי כסף זעירים בעל י מטען חשמלי חיובי של AG+. הטכנולוגיה המתקדמת והייחודית שנבדקה על ידי ארגון ה- SIAA היפני, מאפשרת ניקוי טוב יותר של חלקיקי האבק בבית ומשפרת בצורה ניכרת את איכות האוויר בבית.
  • ממשק תזמון אוטומטי– מנקה מתי שאתם רוצים
   לכל אחד מהרובוטים של Ecovacs ממשק תזמון אחד לפחות (ולחלק מהדגמים אפילו שניים!)המאפשר לכם להחליט מתי הרובוט ינקה מבלי שאתם צריכים להיות בסביבה. כך תגיעו לבית נקי כל יום.
  • שטח ניקוי רחב – עובר על פני כל הבית
   רוב הדגמים של Ecovacs מאפשרים לכם ליהנות משטח ניקוי רחב של 120-150 מ"ר בתנאים אידיאלים. כך אתם יכולים לדעת שבכל פעם שהרובוט מנקה, הוא מכסה חלק גדול מהבית.
  • מספר חיישנים גבוה – לניקוי טוב יותר
   כל דגמי Ecovacs מכילים 18-28 חיישנים לזיהוי לכלוך ברחבי הבית. ההתחייבות על מספר רב כל כך של חיישנים מבטיחה לכם בית נקי באמת, וכך ימנעו תופעות רבות כתוצאה מאלרגיה.

  למידע נוסף וייעוץ מקצועי ללא התחייבות, עברו לעמוד צור קשר

  17.01.2018
  חפשו אותנו גם ב:
  תגובות
  מיכאל חדד
  11.12.2019
  מעוניין לקנות שואב אבק קרדית האבק
  כתיבת תגובה

  להוספת תגובה אנא מלאו את הפרטים ואת התגובה ונעשה מאמצים להעלותה בהקדם.
  שימו לב שלא להשתמש במילים פוגעניות ו/או מסיתות

  Powered by - wemake
  כלי נגישות

  Powered by - Wemake