עברית
*3134

שאלות נפוצות

חיפשתם משהו באתר ולא מצאתם?

אם לא מצאתם מה שחיפשתם בשאלות הנפוצות, אנו ממליצים לפנות לאחד מהעמודים הבאים:

היכן ניתן לרכוש את מגוון מוצרי ECOVACS?
את כל הדגמים ניתן למצוא אצל היבואן המורשה בישראל - אלקטרו-גל יבוא ושירות בע"מ, ברחוב היצירה 4 באור יהודה. בנוסף, ניתן להשיג את מוצרי החברה במגוון רחב של רשתות, אתרי סחר וחנויות. מומלץ לבקר בלשונית חנויות מורשות ולצפות במגוון החנויות בהן ניתן להשיג את הדגמים השונים.
מה הייחודיות של השואבים ומנקי החלונות הרובוטים של ECOVACS על פני המתחרים?
חברת ECOVACS שמה לה לדגל להיות החדשנית והמובילה הטכנולוגית על פני מתחרותיה ומשכך, היא הראשונה הייתה להציג שואב רובוטי משולב שיודע לרוקן את עצמו, שואב רובוטי שגם שוטף, רובוט מנקה חלונות, מטהר אוויר רובוטי, השואב הרובוטי הדק בעולם בגובה של 5.7 ס"מ בלבד, שואב רובוטי עם מיפוי לייזר המשרטט מפה באפליקציה, רובוט לניקוי פאנלים סולאריים ועוד מגוון פתרונות ייחודיים וחדשניים.
האם חברת ECOVACS זכתה בפרסים?
חברת ECOVACS זכתה במספר גדול מאד של פרסים בתחום החדשנות והעיצוב על מגוון השואבים ומנקי החלונות הרובוטיים שלה.
מדוע לרכוש את מוצרי אקווקס רק מיבואן רשמי?
אלקטרו-גל כיבואן הרשמי של אקווקס העולמית היא החברה היחידה המורשת ע"י היצרן לתת שירות למוצרי ECOVACS בישראל ולכן היא היחידה שמקבלת תמיכה טכנית וחלקי חילוף מקוריים למוצרי אקווקס. במקרה של תקלה טכנית ליבואן הרשמי יש במלאי חלקים מקוריים מהיצרן מה שמבטיח תיקון/שירות ברמה הגבוהה ביותר ובמהירות.
מדוע מומלץ לרכוש את מוצרי חשמל ואלקטרוניקה בישראל ולא להביא אותם מחו"ל?
היבואן המורשה מטעם החברה נותן אחריות בישראל למוצרים הנרכשו בישראל בלבד. מוצרים אשר לא נרכשו בישראל לא יקבלו אחריות ויאלצו לשלם עבור כל תיקון, ולעיתים מדובר בתיקונים יקרים. בנוסף, היבואן מחויב להחזיק חלקי חילוף אך ורק למוצרים ולדגמים המנכרים בישראל. לעיתים הדגמים שנמכרים בחול שונים מהדגמים המנכרים בארץ גם עם שם הדגם זהה וזאת בעקבות תקנים השונים ממדינה למדינה. במקרה כזה, מי שרכש מוצר בחו"ל ייתכן ובמקרה של תקלה לא יהיו לו חלקי חילוף או שהם לא יהיו זמינים ועשויים להיות יקרים.
האם מוצרי ECOVACS נמכרים בכל העולם?
חברת ECOVACS נחשבת ליצרן השואבים הרובוטים הגדול בעולם עם מיליוני יחידות שנמכרות כל שנה. החברה פועלת בכל רחבי הגלובוס ומעסיקה מעל 5,000 עובדים. בנוסף, החברה זכתה לפרסים רבים על חדשנות ומצוינות ובמהלך שלוש השנים האחרונות שברה את שיאי המכירות ביום הרווקים הסיני, בבלאק פריידי ובסייבר מנדיי.
איפה ניתן לקרוא חוות דעת על השואבים הרובוטים ומנקי החלונות הרובוטים של אקווקס?
ניתן להיכנס באתר ECOVACS לדגם המומלץ ולקרוא חוות דעת של לקוחות. בנוסף, ניתן להיכנס לפייסבוק, לפורומים ולבלוגים שונים ולקרוא חוות דעת על מגוון מוצרי ECOVACS או כמובן בעמוד מאמרים וכתבות כאן באתר. כמו כן, ניתן לקרוא מאמרים וכתבות
היכן ניתן למצוא מדריך הפעלה למוצר שרכשתי?
בכל אחד מעמודי המוצרים תחת הלשוניתיש הוראות הפעלה הניתנים לצפייה ו/או להורדה למחשב. בנוסף בעמוד סרטוני ההדרכה ניתן לצפות בסרטוני הדרכה למוצרים השונים.
Powered by - wemake
כלי נגישות

Powered by - Wemake