עברית
  *3134
  טיפים לרכישת שואב אבק שישאיר את המשרד שלכם נקי

  כשלקוחות מגיעים אלינו למשרד בפעם הראשונה, אחד הדברים הראשונים שהם מתייחסים אליו הוא האם המשרד נקי. סביר להניח שאם הוא אכן כזה, הם לא יתנו לזה משמעות מיוחדת, הרי כך צריך להיות, זו הנחת היסוד של כל לקוח שמגיע למשרד. לעומת זאת, אם המשרד לא נקי, זה יכול ליצור רושם שלילי מאוד, מה שעלול לגבות מחיר ביחס הכללי שלהם אלינו וברצון לעבוד איתנו.

  זו הסיבה שעלינו לעבוד עם חברת ניקיון צמודה אשר מתמחה בכל הקשור לתחום של ניקיון משרדים. חברה שמגיעה אלינו מספר פעמים בשבוע, אם לא כל יום. חברה אשר דואגת לנקות את הרצפה, לטאטא ולשטוף, חברה שמנקה אבק מכל פינה בחדר, חברה שמחזיקה צוות מנוסה אשר דואג לשמור שהמשרד שלנו ייראה נקי בסיום כל יום עבודה ולמחרת היום, כשאנחנו מתחילים יום עבודה חדש.

  חברת ניקיון מקצועית אשר מתעסקת בתחום של ניקיון משרדים (בין היתר), לא רק מעסיקה צוות עובדים רציני ומקצועי אלא גם מחזיקה מכשירים וכלים חשובים. לשם כך. דוגמא טובה למכשיר כזה הוא שואב אבק.

  אומנם שואבי אבק, בדרך כלל, מיועדים לשימוש ביתי, הרי בבית אנחנו מחזיקים שטיחים וספות שצריכים לשאוב מהם אבק, ובבית יש לנו חיות מחמד כגון כלבים שמשאירים אחריהם שיערות שיש צורך לשאוב. אך גם במשרד אנחנו צריכים להשתמש בשואבי אבק. באופן טבעי אנחנו נמצא לא מעט מקומות שיש בהם אבק שגורם ללכלוך, וכן גם במשרד אנחנו לא פעם מחזיקים ספות, שטיחים מקיר לקיר ועוד אמצעים שעלולים לצבור אבק עם הזמן.

   

  טיפים לרכישת שואב אבק למשרד

  בחלק זה של המאמר אנחנו נציג מספר טיפים שיעזרו לכם לרכוש שואב אבק למשרד, בהנחה ואתם מעוניינים להחזיק שואב כזה אצלכם ולא להסתמך אך ורק על חברת ניקיון.

  טיפ ראשון, נכון לרכוש שואב אבק על פי גודל המשרד. אתם יכולים לבחור בין שואב אבק רובוט לבין שואב אבק עומד או נגרר. בכל מקרה ההחלטה על גודל השואב וצורת העבודה המועדפת עליכם, צריכה להיות מוכרעת לפי שאלה מה גודל המשרד ואיזה שואב יוכל לעזור לכם לשמור על המשרד נקי מאבק בצורה הטובה ביותר שיש.

  טיפ שני, עוצמת השאיבה – ככל שהשואב ישאב חזר ומהר יותר, כך תוכלו לסיים את עבודת הניקיון בזמן קצר יותר, מה שיכול לחסוך לכם זמן. לכן חשוב שתרכשו שואב שעובד בצורה מהירה וחזקה.

  טיפ שלישי, תבחנו אילו אמצעים זקוקים לשאיבה. החלטה על סוג השואב ייקבע לא רק על פי גודל השטח של המשרד או עוצמת השואב, אלא גם על פי סוג השטיחים והספות שיש לכם במשרד. כך תוכלו לדעת מה סוג איכות השאיבה והסינון שאתם מחפשים.

  טיפ רביעי, תבחנו את נוחות השימוש בשואב, כמה נוח לכם לשאת אותו, כמה ארוך הכבל החשמלי, האם צינור השואב הוא גמיש. כל אחד מהפרטים הנ"ל יקבע עד כמה פשוט וקל תהיה העבודה עם השואב.

  17.01.2018
  חפשו אותנו גם ב:
  כתיבת תגובה

  להוספת תגובה אנא מלאו את הפרטים ואת התגובה ונעשה מאמצים להעלותה בהקדם.
  שימו לב שלא להשתמש במילים פוגעניות ו/או מסיתות

  Powered by - wemake
  כלי נגישות

  Powered by - Wemake