עברית
  *3134
  ניקיון דירה חדשה לקראת מעבר

  ניקיון לקראת מעבר לדירה חדשה – כל הדרכים לנקות דירה חדשה מקבלן לפני המעבר. עוד לפני שמבצעים הובלה, חשוב לטפל בניקיון הדירה על מנת לאפשר מעבר קל ויעיל ללא צורך בניקוי נוסף לאחר שהריהוט כבר הוצב במקומו.

  רגע לפני שמתחילים, חשוב לדעת למה לצפות בניקיון דירה חדשה. המטרה היא לא לסבך את הפשוט – אלא לפשט את המסובך. לשם כך רצוי שתדעו לאילו משאבים אתם זקוקים בכדי למקסם את יעילותכם ולהיות מוכנים לניקיון יסודי שכזה, שאולי לא ביצעתם בעבר. המשאבים להם תזקקו הם זמן, מאמץ וידע מקדים בניקיון.

   

  להתכונן לקראת ניקיון דירה חדשה

  גם אם אתם לעשות זאת, הכינו את עצמכם לאפשרות לקחת ימי חופש מהעבודה. זכרו כי ניקיון יסודי שנעשה פעם אחת היטב – יחסוך לכם זמן נוסף בעתיד. שלא כמו ניקיון שוטף, ניקוי יסודי של דירה חדשה דורש מאמץ רב יותר. בכדי לבצע את העבודה בצורה טובה, בהחלט ייתכן שתזדקקו לכמה ימים חופשיים. אם אתם מצליחים לשלב את ניקיון הדירה לקראת המעבר תוך כדי עבודה, מה טוב, רק שימו לב שאתם באמת מצליחים לשלב ולא מגיעים אל אחת מן המלאכות תשושים מקודמתה. ניקיון תחת לחץ של זמן או עייפות הוא לא רעיון טוב. יעילות מקסימלית תתאפשר ככל שהפניות שלכם, מחשבתית ואנרגטית, תהא גדולה יותר.

  אם אתם לא יכולים או לא מעוניינים לנקות בעצמכם, קיימת כמובן האפשרות להשתמש בשירותים של חברת ניקיון. חברות ניקיון מציעות שירותי ניקוי יסודי של דירות חדשות לקראת מעבר וכמו כן של דירות לאחר שיפוץ. הניקיון אורך בדרך כלל כמה שעות, מאחר וחברת הניקיון עושה שימוש במכשור מקצועי אשר מקצר את התהליך.

   

  טיפים לניקיון מוצלח

  ניקוי רצפות
  ניקוי הרצפות צריך להיות השלב הראשון. אם יש כתמי צבע אקרילי סרבנים על הריצוף – ניתן לגרד אותם בעדינות רבה בעזרת שפכטל. חשוב מאוד להשתמש בסוג חומר הניקוי הנכון לכל סוג של ריצוף. חומר שאינו מותאים לסוג מסוים של ריצוף, עלול לפגוע בו ולעתים לגרום לנזק בלי הפיך ובולט לעין. חומרי ניקוי חומצתיים הורסים ריצוף טבעי, כמו אבן או שיש. שפיכת מים על פרקט מזיקה מאוד, מאחר וריצוף פרקט סופח מים והדבר עלול לגרום לו להתעוות ולהתנפח. בחרו את מוצרי הניקוי הנכונים לריצוף שלכם – והקפידו להשתמש בהם.

  שאריות צבע על דלתות ומשקופים
  ניתן לנקות שאריות של צבע מן המשקופים בדירה החדשה בעזרת מברשת מסיבי ניילון, טבולה במים חמים עם מעט סבון.

  ניקוי חלונות
  כיום ישנם רובוטי ניקוי ייעודיים גם לחלונות, העובדים על עיקרון דומה לזה של שואב אבק רובוטי. רובוט לניקוי חלונות בהחלט יחסוך לכם הרבה מן המאמץ וינקה את החלון בצורה יסודית. אם אתם מנקים באופן ידני, השתמשו בנוזל הברקה ומטלית רכה שאינה שורטת את משטח הזכוכית. את המסילות ניתן לנקות בעזרת בד לח מגולגל על גבי מקל אכילה סיני, שיעזור לכם להציע גם למקומות צרים.

  ניקוי ארונות
  אל תרססו חומר ישירות על הארון אלא על סמרטוט נקי ולח, ובזערתו נקו את הארון. זה נכון גם לגבי ארונות המטבח וגם לגבי ארונות אחרים.

  שטיפה אחרונה לסיום
  למרות ששטפתם את הרצפה בשלב הראשון, לאחר שניקיתם את כל שאר חלקי הבית, חשוב לשטוף פעם נוספת, על מנת לוודא שניפטרתם מכל שאריות הלכלוך לפני שההובלה מתבצעת. לאחר שהרהיטים כבר יהיו ממוקמים, יהיה זה מאמץ מיותר להזיז אותם שוב על מנת לשטוף בצורה יסודית.

  17.01.2018
  חפשו אותנו גם ב:
  כתיבת תגובה

  להוספת תגובה אנא מלאו את הפרטים ואת התגובה ונעשה מאמצים להעלותה בהקדם.
  שימו לב שלא להשתמש במילים פוגעניות ו/או מסיתות

  Powered by - wemake
  כלי נגישות

  Powered by - Wemake