עברית
*3134

מה הקשר בין שואב אבק לנשירת שיער

19
אוק
2017

נשירת שיער זה לא מצב נעים כאשר בכל יום נושרים עוד ועוד שערות והבית מתמלא בהן, כאשר אנו משתמשים בשואב אבק לניקוי הבית ומגלים בכל יום עוד ועוד שערות שנאספות במיכל זה נראה מדאיג מאד.

מהי נישרת שיער וכיצד מטפלים בה?

ובכן, נשירת שיער אדם עלולה להיווצר כתוצאה ממספר סיבות עיקריות כמו גיל, מחסור בויטמנים, מחלות עור כגון אלופציה אראטה, פסוריאזיס וסבוריאה, שימוש יתר בתכשירים ובמכשירים כמו פן, או מקל החלקה, הריון ולידה, משבר נפשי ועוד. טיפול בנשירת שיער בדרך כלל מתבצע על ידי אבחנה מדוייקת של מקור הבעיה, איתור והתאמה מושלמת של הטיפול. אחד הדברים החשובים בקבלת החלטה על טיפול במצב של נשירת שיער הוא אופן ההבחנה. לא כל רופא משפחה או רופא עור אפילו יכולים באמת לאבחן את הבעיה ועלולים לספק טיפול שאינו מתאים בהכרח. על כן חשוב מאד לפנות לאיש מקצוע המכונה טריקולוג כדי שיאבחן ויתן המלצה מדוייקת יותר של טיפול.

איך בדיוק שואב אבק קשור לעניין?

שואב אבק לא יוכל לטפל בכם אבל בהחלט יכול להקל עליכם את תקופת ההתמודדות על הנשירה ובעיקר מאפשר לכם לעקוב אחר כמות השיער שנושרת לכם מהראש, במידה ובמשך הזמן ישנה עליה במספר השיערות הנאספות על ידי השואב והמיכל רק הולך ומתמלא אז מצבכם לא טוב וזה הזמן לפנות לטיפול. במידה ובמשך הזמן כמות השיערות הולכת ופוחתת אז אתם במצב של הבראה ונשירת השיער שלכם הולכת ומצתמצמת.

לסיכום, נשירת שיער זה בהחלט לא מצב נעים ויש להתייחס אל נושא האבחון והטיפול ברצינות רבה ולתת למומחים בנושא לחוות את דעתם. בהצלחה.

חפשו אותנו גם ב:
כתיבת תגובה

להוספת תגובה אנא מלאו את הפרטים ואת התגובה ונעשה מאמצים להעלותה בהקדם.
שימו לב שלא להשתמש במילים פוגעניות ו/או מסיתות

Powered by - wemake
כלי נגישות

Powered by - Wemake