עברית
*3134

ניקוי מטבחים בדרך יעילה וחכמה

19
אוק
2017

מטבחים חדישים הם מטבחים גדולים ורחבים המקנים נוחות מקסימלית ומאפשרים לתחזק את המטבח באופן יעיל ושוטף כך שלא נראה בו כמעט לכלוך או אי סדר. שלא כמו בעבר מטבחים היום הרבה יותר גדולים ומסוגננים וגם דורשים לא מעט עבודת ניקיון ותחזוקה. משחר ההיסטוריה חומרי ניקוי הם חלק בלתי נפרד מהמטבח וזאת מכיוון שהמטבח הוא המקום בו מבשלים את המזון שלנו ולא נרצה חס וחלילה שהאוכל שלנו יוכן במקום מלוכלך או חלילה מזוהם שאף עלול לסכן את בריאותנו ובריאות בני משפחתנו. הניקיון הוא הכרחי במטבח למניעת היווצרות של חיידקים מסוכנים שעלולים לסבך אותנו ולכן שימוש בחומרי ניקוי כמו סבון כלים, אקונומיקה או כל חומר אחר כולל חומרי ניקוי אורגניים שומרים למעשה על בריאותנו. בנוסף, כמובן שניתן להיעזר היום בשואב אבק רובוטי או אפילו שואב שבאותה פעולה גם שוטף ומנקה את הריצפה ומכסה את כל שטחי המטבח.

תכנון מטבחים שניתן לנקות אותם בקלות

מטבחים אשר מתוכננים מראש בצורה כזו שישנה גישה לכל אזור בשטח המטבח, בצורה כזו פעולת הניקוי של המטבח הופכת לקלה במיוחד. קחו למשל מטבח שאינו מתוכנן נכון תיווצר לכם פתאום בעיה שתמנע מכם את האפשרות לנקות באיזור או שטח מסויים. בתכנון מטבח פרקטי שקל לנקות אותו יש לקחת בחשבון את כל הפינות גם את הנסתרות יותר ולדאוג שתיתכן אליהן גישה, במטבחים מסויימים למשל ניתן לשלוף חלקי מטבח , לנקות ולהחזיר בקלות, מטבחים מודולריים למשל הם דוגמא טובה למטבח נגיש.

עיצוב פרקטי המאפשר גישה לכל פינה

בעיצוב מטבחים חשוב להתמקד בגישה נוחה לכל מקום ולכל פינה בכל אזורי המטבח. זה כולל כמובן את מיקום האי במטבח וכל שאר חלקי הארונות מטבח. כאשר העיצוב של המטבח נכון פעולת הניקוי הופכת לקלה ויעילה במיוחד והתוצאה כמובן מטבח נקי ומתוחזק להפליא. את פעולות הניקוי תוכלו לבצע ללא בעיות וללא מכשולים בדרך. מסקנה: בבואנו לעצב מטבח חדש לזכור תמיד את נושא הניקיון ולתת פתרונות הולמים עוד בשלב תהליך העיצוב.

לסיכום, עיצוב מטכחים חכמים הוא עניין למקצוענים, אם אתם חושבים על הקמת מטבח חדש קחו כמה עצות חכמות המוזכרות כאן כדי שיסייעו לכם בבחירת המטבח המושלם עבורכם.

חפשו אותנו גם ב:
כתיבת תגובה

להוספת תגובה אנא מלאו את הפרטים ואת התגובה ונעשה מאמצים להעלותה בהקדם.
שימו לב שלא להשתמש במילים פוגעניות ו/או מסיתות

Powered by - wemake
כלי נגישות

Powered by - Wemake