עברית
*3134

אודות

האיכות הגבוהה ביותר למעלה מ-100 שנים

בתחילת המאה הקודמת הקים רוברט תומאס, בעיר סיגרלנד שבגרמניה, חברה לייצור כלים ומכשירי חשמל. הוא בהחלט לא היה יכול לדמיין ש-100  שנים מאוחר יותר הפך שמו למותג מבוסס ברחבי העולם ולהיות שם נרדף למוצרים באיכות הגבוהה ביותר. כיום, תומאס היא חברה פעילה בכל רחבי העולם, כאשר הנהלת החברה נמצאת בידיו של הדור הרביעי של משפחת תומאס.

לחברת THOMAS גרמניה תמיד היה האומץ והרצון להיות החדשנית ביותר ולשמור על מסורת נהדרת וארוכת שנים ותמיד רק עם מטרה אחת – לייצר רק את הטוב ביותר עבור לקוחות החברה.
הדבר בא לידי ביטוי בעובדה שבשנות השלושים המוקדמות תומאס ייצר את שואב האבק הקומקפטי הראשון המשלב אדים וריסוס של מים, כמו גם את שואב האבק השוטף, הראשון עם מערכת מים ופילטר מים AQUAFILTER.

על מנת להמשיך את המסורת של החדשנות ואת ההצלחה, גייסה החברה צוות מהנדסים ובנתה תקנים מחמירים אשר ייצרו את הבסיס לפיתוחים האיכותיים ביותר. תקנים אלה באים לידי ביטוי – תומאס הוא שם נרדף  ל"תוצרת גרמניה" ועל מנת להבטיח כי תקנים אלה ישמרו תמיד, חברת תומאס עורכת כל הזמן השוואות עם החידושים וההתפתחויות האחרונות בשוק. החומרים המשמשים ביצור מוצרי תומאס, הם ידידותיים לסביבה ופותחו ע"י מהנדסים מהשורה הראשונה. בנוסף, הפיתוח והייצור של כל מכשיר ומכשיר הוא בכפוף לקריטריוני בקרה קפדניים ותקני בטיחות מחמירים.

השואב היחיד עם תעודות ופרסים

הדגמים החדשים ביותר ANTI ALLERGY & PURE  וה- THOMAS PET & FAMILY PLUS זכו  בפרסים רבים.

בשנת 2004 מוצרי חברת THOMAS זכו בפרסים של חדשנות ונוחות השימוש, והם אף זכו בשנים 2009 ו-2011 בפרסים על איכות היצור הגבוהה ביותר. זאת ועוד, המכון הגרמני לבדיקת מוצרים, בדק את שואב האבק השוטף של תומאס והעניק לו תעודת SLG קמניץ 5 כוכבים ביכולת גבוהה מאד באגירת אבק.  בנוסף, קיבל השואב השוטף של תומאס אישור מהקרן הבריטית לאלרגיה, אשר בדקה ומצאה כי השואבים של תומאס אידיאלים במיוחד לסובלים מאלרגיה.

היבואן הרשמי בישראל:

אלקטרו-גל יבוא ושירות בע"מ נוסדה בשנת 1969 ע"י הבעלים של החברה אשר עדיין משמש כיו"ר החברה. החברה מתמחה ביבוא מותגים בינלאומיים איכותיים בדגש על שואבי אבק , שואבים ומנקי חלונות רובוטיים רובוטיים, מגהצים ועוד מגוון רחב של פתרונות חכמים לחיים נוחים.
חברת אלקטרו-גל יבוא ושרות בע"מ היא היבואן הרשמי של שואבי האבק של THOMAS גרמניה. כמו כן, אלקטרו-גל היא גם היבואנית הרשמית של חברת ECOVACS – יצרנית הרובוטים הגדולה בעולם ושל מותגים בינלאומיים נוספים. אלקטרו-גל משווקת את המוצרים אותם היא מייבאת לרשתות הגדולות, לועדי עובדים הגדולים והחזקים במשק, לחנויות חשמל קטנות וכן בשיווק ישיר למאגר עצום של לקוחות ותיקים. אלקטרו-גל יבוא ושרות שמה לה לדגל לספק פתרונות חכמים לחיים נקיים ונוחים ולהוביל בתחום החדשנות והנוחות, ללא פשרות באיכות המוצרים.

Powered by - wemake
כלי נגישות

Powered by - Wemake