אודות

עיצוב ואיכות איטלקית מאז 1964

חברת אריאטה ממוקמת בפירנצה בירת טוסקנה שבאיטליה.

החברה הוקמה בשנת 1964 ומאז ועד היום החברה בצמיחה מתמדת כאשר נכון להיום למעלה מ-60% ממכירות החברה הן מיצוא למדינות העולם ו-40% באיטליה בלבד. חברת אריאטה הפכה להיות לאחת מחברות מוצרי החשמל המובילות בעולם בייצור מוצרי חשמל קטנים לבית בדגש על מוצרי מטבח.

עיצוב איטלקי חסר פשרות

חברת אריאטה שמה לה לדגל להיות מובילה במוצרי חשמל קטנים לבית ובדגש על מוצרי מטבח.

כחלק מתפיסה זו החברה פתחה מספר ליינים (סדרות) מוצרים חדשניים במיוחד. כשהמוכרת והמפורסמת שבהן היא סדרת הוינטג' המעוצבת אשר מגיעה בשלושה צבעים שונים ועם מגוון רחב של מוצרים אשר עוצבו בהשראת שנות השישים עם נגיעות יצוב מודרניות אשר הופכות את הסדרה לאחת מסדרות המוצרים הנמכרות בעולם.

היבואן הרשמי בישראל:

אלקטרו-גל יבוא ושירות בע"מ נוסדה בשנת 1969 ע"י הבעלים של החברה אשר עדיין משמש כיו"ר החברה. החברה מתמחה ביבוא מותגים בינלאומיים איכותיים בדגש על מוצרי מטבח, שואבי אבק , שואבים ומנקי חלונות רובוטיים רובוטיים, מגהצים ועוד מגוון רחב של פתרונות חכמים לחיים נוחים ובעיקר ממדינות אירופה.
חברת אלקטרו-גל יבוא ושרות בע"מ היא היבואן הרשמי, בין היתר, של שואבי האבק של תומאס גרמניה , של שואבי האבק של ג'יטק בריטניה, של מוצרי המטבח של גסטרובק גרמניה. כמו כן, אלקטרו-גל היא גם היבואנית הרשמית של חברת אקווקס רובוטיקס – יצרנית הרובוטים הגדולה בעולם ושל עוד מספר מותגים בינלאומיים נוספים. אלקטרו-גל משווקת את המוצרים אותם היא מייבאת לרשתות הגדולות, לועדי עובדים הגדולים והחזקים במשק, לחנויות חשמל קטנות וכן בשיווק ישיר למאגר עצום של לקוחות. אלקטרו-גל שמה לה לדגל לספק פתרונות חכמים לחיים נקיים ונוחים ולהוביל בתחום החדשנות והנוחות וכל זאת ללא פשרות באיכות המוצרים ובאיכות השירות.

Powered by - wemake
כלי נגישות

Powered by - Wemake